Forum Linia energetyczna 2x220kV 2x400kV z dala od osiedli mieszkaniowych !!! Strona Główna

Linia energetyczna 2x220kV 2x400kV z dala od osiedli mieszkaniowych !!!
Dyskusja mieszkańców myślących rozsądnie. Linia Lasem 1000 Kompromis możliwy!!!
 

Planowane akcje mieszkańcow Borówca, Daszewic i Kamionek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Linia energetyczna 2x220kV 2x400kV z dala od osiedli mieszkaniowych !!! Strona Główna -> Forum Ogólnodostepne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaon
Gość


PostWysłany: Czw 23:20, 14 Maj 2009    Temat postu:

wiszą już na słupach i budują w Polsce nie przestrzega się prawa brr
Powrót do góry
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Pon 22:07, 18 Maj 2009    Temat postu:

Legalna Akcja protestacyjna 21 maja 2009r. (czwartek)
godz. 11.00
pod Poznańskimi Krzyżami
Drodzy Mieszkańcy Szanowni Sąsiedzi

Wojewoda Wielkopolski wydał 05.05.2009r. decyzję o pozwoleniu na budowę linii elektroenergetycznej 2x220+2x400kV Plewiska-Kromolice na odcinku od słupa 52- 58. Inwestor Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A. (PSE Operator) z dniem 14 maja 2009r. ogrodził teren wokół istniejących starych słupów linii 220kV i przystąpił do ich demontażu oraz budowy nowej czterotorowej linii napowietrznej 2x400+2x220kV. Decyzje środowiskowa, lokalizacyjna oraz pozwolenie na budowę zostały wydane bez uwzględnienia głosu społeczności lokalnej która stanowczo od roku 2004 domagała się wyprowadzenia linii w tereny leśne, poza tereny zamieszkałe. Inwestor rozpoczął prace budowlane z naruszeniem prawa nie czekając, aż decyzja o pozwoleniu na budowę stanie się ostateczna, a jedynie na postawie takiej decyzji zgodnie z Prawem Budowlanym można rozpocząć budowę. Inwestor ponownie dąży do postawienia wszystkich przed faktem dokonanym, nawet wbrew obowiązującemu prawu. Jeżeli nie zgadzasz się z takim traktowaniem lokalnej społeczności przez Inwestora, wyraź swój sprzeciw Przyjdź teraz na demonstrację bo jutro będzie już za późno Musisz przyjść Ty nie licz, że zrobi to za Ciebie ktoś inny Zabierz dzieci niech i one uczą się postawy obywatelskiej od lat najmłodszych.
powiedz NIE wobec łamaniu prawa
powiedz NIE wobec braku respektowania opinii publicznej
powiedz NIE wobec stawianiu społeczności lokalnej przed faktem dokonanym

protest 21 maja 2009r. (czwartek) godz. 11.00 pod Poznańskimi Krzyżami przemarsz Al. Niepodległości pod siedzibę Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego

Euro 2012 o ironio losu naprawdę PSE już przechodzi samego siebie:[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Pią 7:50, 22 Maj 2009    Temat postu: mailing 22 maja

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w manifestacji w Poznaniu. Uczestniczyło ok 70 osób, które zamanifestowało przeciw łamaniu prawa.

W sobotę na do Długim ma być dziennikarka Gazety Wyborczej Sylwia Sałwacka

Informacje o manifestacji dostępne są w mediach:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Wczoraj wieczorem wojewoda P. Florek przypomniał sobie z podpisał się pod wnioskiem umieszczenia budowy linii w trybie Euro 2012. Twierdzi ja nie wnioskowałem tylko podpisałem...... żałosne

W przyszłym tygodniu na prośbę Lasem1000 Pan wojewoda zorganizował spotkanie ostatniej szansy w Warszawie w ministerstwie infrastruktury w spotkaniu ma uczestniczyć Pani prezes PSE 3 ministrów Burmistrz Kórnika i 3 przedstawicieli mieszkańców oraz Pan Wojewoda.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tom
protestujacyDołączył: 16 Cze 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wodnik (ul.Wodna)

PostWysłany: Czw 9:41, 28 Maj 2009    Temat postu:

Czy uczestnicy spotkania 'ostatniej szansy', które miało się odbyć we wtorek 26-05-2009 w Warszawie, mogliby coś o nim opowiedzieć?!?

Jakieś szanse, ustalenia ...?

Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pn
Gość


PostWysłany: Pią 12:41, 29 Maj 2009    Temat postu: http://poznanskie-nieruchomosci.pl/index.php?itemid=1376&

Będzie roboczy zespół oraz kontynuacja rozmów w sprawie słupów w Kamionkach - takie są główne ustalenia dzisiejszego spotkania w ministerstwie infrastruktury. Przy wspólnym stole do rozmów zasiadło szerokie grono osób min. mieszkańcy gminy Kórnik, wiceminister infrastruktury Piotr Styczeń, oraz wojewoda wielkopolski Piotr Florek, który zorganizował spotkanie.

Uczestnicy dyskusji byli zgodni, że inwestycja stanowi istotny element elektroenergetycznej sieci przesyłowej, ważnej nie tylko dla stolicy Wielkopolski, ale także całej aglomeracji poznańskiej. Według danych przedstawionych przez prezesa PSE-Operator S.A., w ostatnich pięciu latach w Poznaniu dwukrotnie wzrosło zapotrzebowanie na energię elektryczną, dlatego też realizacja inwestycji ma zapewnić bezpieczeństwo energetyczne, w szczególności podczas trwania mistrzostw Euro 2012.
Piotr Otawski, zastępca dyrektora GDOŚ poinformował, że do 20 czerwca br. rozpatrzone zostaną wszystkie odwołania mieszkańców od decyzji środowiskowej. W ocenie PSE-Operator S.A. ewentualna zmiana przebiegu linii wymagałyby podjęcia nowej procedury i stanowiłaby zagrożenie dla terminu zamknięcia pierścienia elektroenergetycznego przed mistrzostwami.
W związku z dużym napięciem społecznym, wojewoda Piotr Florek powoła w przyszłym tygodniu zespół roboczy, w skład którego wejdą przedstawiciele władz gminy Kórnik i jej mieszkańców, spółki PSE-Operator S.A oraz urzędu wojewódzkiego. Zadaniem zespołu będzie wypracowanie rozwiązań satysfakcjonujących zarówno protestujących mieszkańców, jak i inwestora. Zespół określi między innymi, którzy mieszkańcy mają prawo do ewentualnych roszczeń i przedstawi propozycje możliwych rozwiązań technicznych.
Powrót do góry
krzysztof
gadułaDołączył: 29 Maj 2006
Posty: 151
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Os. Długie - południe

PostWysłany: Śro 13:07, 10 Cze 2009    Temat postu:

Drodzy sąsiedzi,

proszę Was o rozesłanie poniższej treści na wszystkie znane Wam adresy ekologów, dziennikarzy, polityków i naukowców. O tym wielkim przekręcie musi być głośno: w rządzie, w sejmie, na spotkaniach ekologów,dziennikarzy i naukowców. Ta sprawa musi być głośniejsza od Rospudy, bo i przekręt jest olbrzymi.

pozdrawiam

Krzysztof

====================================================

Prośba o pomoc ekologów, dziennikarzy, polityków i naukowców

Szanowni Państwo,

W Polsce, w miejscowości Kamionki pod Poznaniem, wybudowano właśnie, na jednym z osiedli domów jednorodzinnych, potężną 70 metrową linię elektroenergetyczną o niespotykanych w Europie parametrach 2x400 kV +2x220 kV.
Linię tą buduje się 30 metrów od domów stwarzając olbrzymie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi.
O zagrożeniu tym mogą Państwo przeczytać w największej pracy naukowej na ten temat dostępnej na stronie internetowej:
[link widoczny dla zalogowanych]
a także w artykule:
[link widoczny dla zalogowanych]
W trakcie budowy łamane są wszelkie prawa człowieka, łamane są również zapisy Konwencji z Aarhus i dyrektywy europejskie, które miały zapewnić skuteczny udział społeczeństwa przy budowie takich inwestycji.
Społeczeństwo w konsultacjach przeprowadzonych w gminie opowiedziało się za odsunięciem linii przynajmniej 800 metrów od zabudowań a tam gdzie to nie jest możliwe, wybudowanie jej pod ziemią.

Największym skandalem jest wykorzystanie przez inwestora i rząd polski Ustawy EURO 2012, co powoduje, że budowa ta mogła być prowadzona zanim Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) odpowie na odwołania mieszkańców od decyzji środowiskowej, zanim ta decyzja otrzyma status ostatecznej.

Jeszcze większym przekrętem jest brak odpowiedzi GDOŚ na odwołania mieszkańców i stowarzyszenia ekologicznego Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom "Prawo do Życia", mimo, że minęło już wiele miesięcy od terminu wymaganego ustawowo.
GDOŚ zapowiedziała wydanie decyzji dopiero na 20 czerwca, kiedy budowa na terenie Kamionek zostanie zakończona.

Jeśli chcą Państwo pomóc, proszę o wysłanie e-maila na adresy Ministerstwa Środowiska w Polsce:
[link widoczny dla zalogowanych], [link widoczny dla zalogowanych]
o temacie:

Protest przeciw działaniom Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska

i treści:

Kategorycznie sprzeciwiam się skandalicznym działaniom Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Polsce w sprawie budowy linii wysokiego napięcia w Kamionkach. Żądam wstrzymania prac. Popieram pomysł budowy tej linii pod ziemią lub 800 metrów od osiedli mieszkaniowych w Kamionkach, Daszewicach, Borówcu, Skrzynkach i innych miejscowościach w Polsce.
Żądam aby Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska była instytucją niezależną od rządu, a jej Dyrektor powoływany był przy udziale organizacji ekologicznych.

Imię i Nazwisko


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Sob 9:31, 13 Cze 2009    Temat postu: mailing 13 czerwca 2009

Drodzy sąsiedzi


MY GRAMY FAIR PLAY - Smile Walczymy do końca, Prawda zwycięży

W ubiegłym tygodniu złożyliśmy doniesienie do nadzoru budowlanego poniżej fragmenty doniesień:

06-06-2009
Na podstawie art. 54 i art. 55 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity; Dz. U. z 2006 r. Nr 156 poz. 1118 z późn. zm.) w oparciu o Decyzję PINB-7356/10/114/07 z dnia 13 lutego 2009 r. wnoszę aby PINB dla powiatu poznańskiego wezwał skutecznie w trybie natychmiastowym PSE Operator SA do zaprzestania działań zmierzających do uruchomienia w/w linii elektroenergetycznej jako czynności niezgodnych z Prawem budowlanym. W naszej ocenie jedynym skutecznym środkiem zapobieżenia nielegalnego przesyłu energii elektrycznej przez przedmiotową linię będzie rozpięcie przewodów elektroenergetycznych przez PSE Operator SA pod nadzorem PINB dla powiatu poznańskiego.
10-06-2009

Niniejszym zawiadamiam, że PSE Operator SA (poprzednio PSE SA) wybudował na podstawie nieostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę czterotorową linię elektromagnetyczną 2x400 kV + 2x220 kV Kromolice-Plewiska na terenie gminy Kórnik – odcinek od słupa nr 63 do 58 (miejscowości Skrzynki i Borówiec) oraz od słupa 52 do 48 (miejscowość Kamionki).

Na podstawie art. 28 i art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity; Dz. U. z 2006 r. Nr 156 poz. 1118 z późn. zm.) wnoszę o natychmiastowe skuteczne wezwanie PSE Operator SA do rozbiórki w/w linii elektroenergetycznej jako wybudowanej niezgodnie z Prawem budowlanym.

Wysłaliśmy też wniosek do NIK-u (fragment)

Wniosek o rozważenie zasadności przeprowadzenia kontroli

Niniejszym wnosimy o rozważenie zasadności przeprowadzenia kontroli legalności i gospodarności działań Polskich Sieci Elektroenergetycznych Spółka Akcyjna – jednoosobowa spółka Skarbu Państwa przy realizacji inwestycji polegającej na budowie napowietrznej linii najwyższych napięć Ostrów – Plewiska


Przygotowywane jest konferencja prasowa pod słupami z udziałem posłów opozycji terminy podamy po uzyskaniu potwierdzenia

Na antenie Radia Merkury toczy się dyskusja linki - poczytajcie:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Dnia 9 czerwca 2009 nastąpiło zerwanie liny ze słupa koło osiedla Wodnik.Widok był przerażający przewód był bez napięcia a huk był ogromny. Na szczęście nie było ofiar.

Na youtube pojawił się film z budowy

http://www.youtube.com/watch?v=fdbpSj5kqcs

oczywiście robotnicy Selpolu nie łamią prawa.

Ma prośbę Krzysztofa rozesłaną do naukowców na całym świecie odpowiedziało kilku i wysłało apel do ministra rządu RP

Planujemy uruchomić stronę o naszym proteście:
[link widoczny dla zalogowanych]

szukamy osoby która może taką stronę stworzyć i prowadzić. Kontakt [link widoczny dla zalogowanych]

W ostatnim magazynie Kórnickim opublikowany jest list Lechnerowskiego - to nasz burmistrz - poczytajcie i osadźcie sami.

Dziękujemy Pani Magdzie za rzetelną polemikę Lechnerowskim, a Panu redaktorowi Jędrzejowi Danielowi dziękujemy za obiektywizm.

Pamiętajcie!!!!

MY GRAMY FAIR PLAY - Smile Walczymy do końca, Prawda zwycięży


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Wto 15:47, 16 Cze 2009    Temat postu:

Dzień dobry,

uprzejmie informuję, iż pierwsze posiedzenie grupy roboczej w sprawie linii energetycznej w gm. Kórnik odbędzie się w dniu 18.06. br. (czwartek) o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Kórnik.

Spotkanie zainicjował Wojewoda Wielkopolski.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
krzysztof
gadułaDołączył: 29 Maj 2006
Posty: 151
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Os. Długie - południe

PostWysłany: Śro 20:00, 17 Cze 2009    Temat postu:

Trwa międzynarodowa akcja ratowania Kamionek:
[link widoczny dla zalogowanych]
Pomagają nam Francuzki, Szwedzi, Amerykanki, Brytyjczycy.
Przyłączcie się proszę do akcji skierowanej przeciw przekrętom z ustawą Euro 2012, przeciw opóźnianiu odpowiedzi GDOŚ na nasze odwołania, przeciw stwarzaniu zagrożenia zdrowia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Czw 20:19, 18 Cze 2009    Temat postu:

Spotkanie trwało 2 godziny niestety pierwsze 40 minut trwało ustalenie spraw formalnych.

Informacje medialne:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Więcej w sekcji dla zalogowanych:

http://www.lasem1000.fora.pl/ogolne-tylko-dla-zalogowanych,2/spotkania-z-pse-kornik-2009,282.html#1248


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Pon 10:54, 06 Lip 2009    Temat postu: mailing 06-07-2009

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Kamionek powstała strona internetowa o naszej walce z bezprawiem.

[link widoczny dla zalogowanych]

Drugie spotkanie zespołu roboczego do linii (PSE, Mieszkańcy, UM Kórnik) odbędzie się jutro 07-07-2009 w Kórniku.

pozdrowienia Wasz Admin

P.S. tajemnicze niby-awarie Wink

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


[link widoczny dla zalogowanych]

a cała prawda o Kamionkach jest na [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez damiza dnia Pon 11:05, 06 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Śro 10:30, 08 Lip 2009    Temat postu:

Spotkanie w gminie Kórnik komunikat prasowy na stronie UW:

[link widoczny dla zalogowanych]


I sprostowanie Lasem1000:

Na spotkaniu powołanego przez wojewodę zespołu roboczego w sprawie linii wysokich napięć w gminie Kórnik i Mosina , które odbyło się w dniu 7 lipca 2009 w siedzibie Urzędu Gminy Kórnik kontynuowane były rozmowy w kwestii możliwości uzyskania kompromisu. Rozmawiano na temat, w którym kierunku mają dążyć negocjacje, aby znaleźć rozwiązanie konfliktu interesów stron. Na spotkaniu omówiono i uszczegółowiono zakres zagadnień, którymi zajmie się zespół na kolejnym spotkaniu przewidywanym na wrzesień. Do tego czasu ze strony przedstawicieli mieszkańców doprecyzowany zostanie obszar wokół linii, którego dotyczyć będą dalsze rozmowy, w tym również na temat zakresu ewentualnych roszczeń w sprawie odszkodowań. Ze strony PSE-Operator S.A. przedstawione zostaną propozycje możliwych rozwiązań satysfakcjonujących strony.

Zobacz:

[link widoczny dla zalogowanych]

Nagranie ze spotkania jest dostępne do użytku wewnętrznego członków lasem1000

Nagranie ma 20 mb format amr lub 100 mb format mp3

Czas nagrania 2h 30 min.

Jeżeli ktoś chciałby posłuchać proszę o info [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez damiza dnia Pią 22:46, 10 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
krzysztof
gadułaDołączył: 29 Maj 2006
Posty: 151
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Os. Długie - południe

PostWysłany: Sob 21:37, 25 Lip 2009    Temat postu:


To godło kraju, w którym łamane są prawa człowieka, w imię interesu kraju.
Ważne są linie WN jak w godle a nie człowiek.
Dlatego jak słyszę, jaki ważny jest interes kraju a ani słowa o zagrożeniu dla dzieci, jak słyszę, że każdy sposób jest dozwolony (w tym przekręt z EURO 2012) byle osiągnąć cel, od razu przypomina mi się Kim Ir Sen.

Próba wyrzucenia ze spotkania strony sporu, tylko dlatego, że ma inne poglądy i ich broni, to zły krok. Podpowiadanie władzom, żeby do dalszych kroków nadal wykorzystywała przekręt z EURO 2012, to kolejny zły krok. Opowiadanie, że pieniądze zamiast na kabel są potrzebne na inne projekty, bo taki jest interes kraju, to kolejny zły krok.
Jak ktoś źle stawia kolejne kroki w końcu się przewróci.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Wto 7:28, 15 Wrz 2009    Temat postu: Informacja Lasem1000 wrzesien 2008

Po 4 latach protestów stało się to co w normalnym kraju powinno nastąpić już w toku 2006 gdy wyroki sądowe stały się prawomocne.
Dopiero w 2009 roku nadzór budowlany zakazał transferu energii linią energetyczna wybudowaną niezgodnie z prawem w2005 roku.

Możemy o tym przeczytać a w artykułach:

[link widoczny dla zalogowanych]

i posłuchać w radio:

[link widoczny dla zalogowanych]

oraz w dzisiejszym Głosie Wlkp:

[link widoczny dla zalogowanych]

Przygotowujemy się do trzeciego spotkania z PSE. Chcielibyśmy aby w tej sytuacji było ono przełomowe.

Nadal jednak musimy skoncentrować się na działaniach prawnych stąd ponowny apel o wpłaty na konto stowarzyszenia z przeznaczeniem na działania prawne:
Nr Konta 91 1140 2004 0000 3002 4182 9037

http://www.lasem1000.fora.pl/regulamin-statut-informacje-konto,6/konto-na-ktore-mozna-wplacac-kase,47.html#170
Nr Konta 91 1140 2004 0000 3002 4182 9037


a na cire jest to: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez damiza dnia Wto 9:13, 15 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damiza
AdministratorDołączył: 26 Maj 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kamionki, Wichrowa

PostWysłany: Pią 15:04, 08 Sty 2010    Temat postu: mailing styczen 2010 Bruksela

Sąsiedzi,

Po ponad pół roku od złożenia petycji jesteśmy umówieni w Brukseli aby przestawić nasz problem bezpośrednio osobie prowadzącej naszą sprawę w Komisji Europejskiej.

Ustalamy z prawnikami kwestie prowadzenia naszej sprawy w Brukseli oraz kwestie kosztów.

Chcemy się wybrać do Brukseli ale musimy zebrać środki na podróż i obsługę prawną.

Proponuję byśmy pojechali do Belgii w trzyosobowej delegacji + prawnik lub dwie osoby+prawnik jeżeli nie wystarczy kasy na przełomie stycznia i lutego.

Wstępny budżet wyprawy to ok 4000 pln (dojazd pociągiem, noclegi dla 3 osób).

Proponuję spotkanie informacyjne jutro w sobotę 09-01-2010 godz 19:00 w Remizie w Kamionkach i musimy zacząć zbierać kasę.

Można wpłacać na konto Lasem1000

Nr Konta 91 1140 2004 0000 3002 4182 9037

z dopiskiem Bruksela

pozdrawiam
Damian Zawieja
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez damiza dnia Pią 15:30, 08 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Linia energetyczna 2x220kV 2x400kV z dala od osiedli mieszkaniowych !!! Strona Główna -> Forum Ogólnodostepne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin